Škola plná zdraví

Věrnostní program BONDUELLE pro jídelny základních škol a mateřských školek v ČR a SK

O projektu

Škola plná zdraví je unikátní projekt, jehož cílem je zvyšování obliby zeleniny u dětí, prostřednictvím začlenění vyššího podílu zeleniny do školního stravování a zatraktivnění podávaných jídel.

Tento projekt vytvořila společnost Bonduelle ve spolupráci se Společností pro výživu. Odborným garantem projektu je primář dětské polikliniky Fakultní nemocnice v Motole, MUDr. Petr Tláskal, CSc.

Projekt Škola plná zdraví pomáhá na českých a slovenských školách již šestým rokem motivovat děti hravou a nenásilnou formou ke konzumaci zeleniny. Přidejte se k nám a pomáhejte s námi podporovat zdravý vývoj dětí! Aktuálně s námi spolupracuje již přes 1700 škol z České i Slovenské republiky, které pomáhají měnit pohled veřejnosti na školní stravování a podporují pozitivní vztah dětí k zelenině.

BENEFITY PROJEKTU

Přímá účast školních jídelen v projektu umožňuje vzájemnou výměnu zkušeností napříč školami a aktivní spoluvytváření projektu Škola plná zdraví.

Projekt Škola plná zdraví umožňuje školním jídelnám budovat lepší image, kterou vnímají nejen strávníci, ale i samotní rodiče a široká veřejnost.

Zapojením do projektu Škola plná zdraví získávají školní jídelny dlouhodobou podporu v podobě školení, základního vybavení personálu a kuchyně a dalších aktivit.

Součástí projektu jsou motivační programy jak pro vedoucí školních jídelen, tak pro děti. Školní jídelny v rámci projektu Škola plná zdraví sbírají body, za které si mohou vybrat praktické a hodnotné dárky a to jak pro personál, tak pro děti. Navíc každý školní rok dostávají školní jídelny, které nasbírají nevyšší počet bodů bonusové odměny. Děti se mohou zúčastnit Bondíkmánie, za kterou dostávají veselé praktické dárky.

JAK SE ZAPOJIT

Pro zapojení se do projektu musíte splnit 4 následující kroky:

Vyplnit bezplatnou REGISTRACI

 • na základě vyplněné registrace obdržíte email s podrobnými informacemi o projektu
 • registrace je nutná z důvodu evidence bodů a odměn za odebranou zeleninu Bonduelle

Objednat pro školní jídelnu ZELENINU BONDUELLE v minimálním množství 50 kg (MŠ pouze 25 kg) ve vašem velkoobchodu nebo u svého dodavatele

 • nemusí jít o jednorázový odběr, ale zmíněné množství můžete realizovat několika objednávkami
 • poté co nám doložíte odběr zeleniny Bonduelle vás navštíví náš obchodní zástupce, který zodpoví Vaše případné dotazy a předá vám STARTOVACÍ SADU pro děti a personál

Pravidelně odebírat zeleninu Bonduelle a každý MĚSÍC zasílat KOPIE DOKLADŮ s odběry

 • zeleninu můžete odebírat sterilovanou i zmrazenou z veškerého gastro sortimentu Bonduelle (viz. KATALOG PRODUKTŮ) a od jakéhokoli dodavatele (POZOR! maloobchodní balení se do projektu nezapočítává)
 • za každý kilogram zeleniny Bonduelle vám načteme 1 bod do věrnostního programu
 • kopie dokladů (faktury / dodací listy) zasílejte pouze za aktuální školní rok – uznány budou faktury za období 07/2023 – 06/2024, a to:
  • POŠTOU (Bonduelle s. r. o., Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1
  • EMAILEM (pomucky@skolaplnazdravi.cz)
  • PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE BONDUELLE
 • údaje na fakturách musí být čitelné a úplné (název a adresa školy, seznam odebrané zeleniny Bonduelle, datum vystavení dokladu)

AKTIVNĚ SPOLUPRACOVAT

 • začlenit do jídelníčku více zeleniny,
 • komunikovat důležitost zdravého stravování směrem ke strávníkům,
 • odebírat zeleninu Bonduelle,
 • objednávat si odměny za nasbírané body

HLAVNÍ SOUTĚŽE ROČNÍKU:

I) Soutež o největší odběr zeleniny Bonduelle

1. místo - Voucher v hodnotě 10 000 Kč pro školní jídelnu
2. místo - Voucher v hodnotě 5 000 Kč pro školní jídelnu
3. místo - Voucher v hodnotě 1 000 Kč pro školní jídelnu

II) Soutěž o největší odběr zeleniny Bonduelle na 1 strávníka

Vítězná škola obdrží voucher v hodnotě 5 000 Kč a zábavný den vaření se zeleninou s šéfkuchařem Bonduelle.

PRAVIDLA PROJEKTU PRO TENTO ROČNÍK:

- Započítáváme doklady (faktury / dodací listy) za období červenec 2023 - červen 2024. Faktury z předchozího školního roku již NEBUDOU UZNÁNY. Faktury však posílejte nejpozději do 16.7.2024, poté ročník uzavřeme a další faktury nebude možné započítat.
- Kopie dokladů zasílejte průběžně, abychom mohli včas řešit případné reklamace bodů.(emailem: pomucky@skolaplnazdravi.cz, nebo poštou: Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1)
- Započítáváme sterilovanou a mraženou zeleninu z celého gastro sortimentu Bonduelle.
- Údaje na dokladech musí být čitelné, v opačném případě nebude odebraná zelenina započtena.
- Stav svého konta zjistíte z emailu, který Vám automaticky zasíláme každý měsíc. Případně volejte na +420 222 811 021, nebo pište na pomucky@skolaplnazdravi.cz.
- Pokud Vám něco není jasné PTEJTE SE našich obchodních zástupců nebo zavolejte na infolinku+420 222 811 021. Odpovídáme na Vaše dotazy i online na Facebooku (www.facebook.com/skolaplnazdravi). Jsme tu pro Vás!