Bondíkmánie


Bondíkmánie

CO JE BONDÍKMÁNIE?

BONDÍKMÁNIE je motivační program pro děti, jehož cílem je přimět děti, aby jedly více zeleniny v rámci školního stravování.

KDO SE MŮŽE ZÚČASTNIT?

BONDÍKMÁNIE se mohou zúčastnit všechny děti, jejichž škola / školní jídelna je registrovaná v projektu Škola plná zdraví a odebírá zeleninu Bonduelle.

JAK SOUTĚŽIT?

Vyžádejte si BONDÍKKARTIČKY a náramky pro děti a do těchto kartiček dávejte dětem razítko za každý zeleninový oběd, který děti snědí.

Až budou mít děti vyplněnou BONDÍKKARTIČKU (buď celou, nebo její stránku) zašlete nám ji poštou na adresu Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1. Vyplněné kartičky můžete zasílat průběžně během celého školního roku a nebo jednorázově až na jeho konci, avšak nejpozději do 8. června 2018. Děti za vyplněnou stránku kartičku získají zeleninový přívěšek na náramek.

KDE ZÍSKÁM BONDÍK-KARTIČKY a BONDÍK-NÁRAMKY?

Napište nám email (pomucky@skolaplnazdravi.cz) nebo zavolejte (+420 222 811 021) a objednejte si zdarma potřebný počet kartiček a náramků. Obratem Vám kartičky a náramky zašleme poštou nebo prostřednictvím našich obchodních zástupců.

KDY DĚTI DOSTANOU PŘÍVĚŠKY?

Jakmile od vás obdržíme zcela vyplněné kartičky, zašleme vám odměny pro děti zpravidla do 4 týdnů, a to poštou či prostřednictvím obchodního zástupce Bonduelle.